logo

VIP UÇAKLARA 5 MİLYON EUROLUK YENİ DİZAYN

VIP UÇAKLARIN KABİN İÇİ ARTIK DAHA RAHAT VE DAHA ŞIK

VIP uçaklara bakım ve modifikasyon hizmeti veren Amac Aerospace, şirket içi tasarım departmanı tarafından geliştirilen ilk yenileme projesini hayata geçirdi. Değişik modellerdeki VIP jetlerin kabinleri için üretilen  yeni tasarımlar, 3 ile 5 milyon Euro arasında değişen fiyatlara mal oldu.

Amac Aerospace, “Global Express” model uçağın mevcut eski kabin konfigürasyonuna uyguladığı modifikasyon çalışmasında, kabin içine modern ve ferah yeni bir görünüm kazandırdı.

AMACAerospaceImajGorseli (1)

KABİNLER DAHA ŞIK VE RAHAT !

İsviçre merkezli iş jeti VIP dönüşüm, yenileme ,bakım ve modifikasyon firması AMAC Aerospace, önemli bir başarıya daha imza attı. AMAC Aerospace’in tasarım ekibi tarafından geliştirilen, uçağın mevcut kabin konfigürasyonuna uygulanan yenileme programı çalışmasıyla artık kabin içleri daha rahat ve daha şık.

AMACAerospaceImajGorseli (2)

Şirket içi tasarım departmanı tarafından geliştirilen yenileme projesi ile birlikte kırmızı çizgi ve konseptinin kullanıldığı yenilenmiş katlanabilir masalar ve müşteri tarafından talep edilen diğer unsurlar kabinde yerini aldı. Bölmeler, koltuklar, yeni VIP lavabosu, masalar ve halı da yenileme projesinin bir parçası. En yüksek kalitede malzemeler kullanılarak tamamlanan prestijli yenileme projesinde, iç kısımdan dış kısma kadar farklı yerlerde kullanılan kırmızı çizgilerse kabin içine modern bir görünüm kazandırdı.

VIP UÇAKLARDA CİDDİ DÖNÜŞÜM PROJESİ 

Amac Aerospace tasarım ekibi tarafından söz konusu uçağa uygulanan kabin içi yenileme projesi hakkında Amac Aerospace Grup Operasyon Üst Yöneticisi Bernd Schramm ‘‘İsviçre merkezimizde yer alan tasarım ekibi ve kalifiye personelimiz eskiden yeniye geçiş projesini profesyonellikle hayata geçirdi ve başarılı bir sonuç ortaya koydu. AMAC Aerospace bu projeyle tüm dünyada ne kadar ciddi ve önemli bir VIP dönüşüm ve yenileme merkezi olduğunu bir kere daha gösterdi” dedi.

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments