logo

11 Nisan 2017

TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR


admin
haberapron24@apron24.com
THY bu elektronik krizi yasağınıda akıllı bir hamleyle atlattı. 
Türkiye büyüdükçe THY de beraberinde büyüyor. Dünyanın en çok noktaya uçan havayolu şirketi oldu. Hal böyleyken tabi rakip şirketler de boş durmadı. Yöntem olarak her zamanki  gibi yine haince bel altından vurmayı seçtiler.  
 

    Gezi olaylarını hatırlayalım.  Sorununun başlangıcı neydi, neyi savunuyorlardı? Bir kaç ağaçla başlayan olaylar taaaaa İstanbul Yeni Havalimanı’na ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne varan istekler sıralamaya kadar gitti.  

        Herşeye rağmen gezi olaylarını Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşu sayesinde atlattık. 

        İnanıyorum bu sorunları da herşeye rağmen Türk Hava Yolları atlatacak.

Türkiye, Uzakdoğu ve Ortadoğu’yu, Afrika’ya , Avrupa’ya ve Amerika’yı tüm bu kıtalarla hava yoluyla birleştiren dunyanin orta noktasindaki bir ülke.           

     Bütün bu saldırılar 3. Havalimanının yapılacağının açıklanmasıyla başladı. Çünkü, Almanya’nın elinden dünyanın hub merkezini alıyoruz. İtilmiş, sömürülmüş devlet olmaktan başımızı kaldırıyoruz. Biz büyüdük diyoruz. Başımızda Türkiye’nin haklarını her platformda savunan bir Cumhurbaşkanımız var diyoruz. Ezilmiş Müslüman halkların haklarınr savunuyoruz. Bütün bu kötülüklerin nedeni bunlar.

  Biz bütün bu saldırılar karşısında daha da kenetlenir, bütünleşir ve büyümeye devam ederiz.

İşte bugünlerde THY’ye yapılanlar da bunun bir parçası. Görüldü ki Türkiye ve THY bu saldırıyı da başarıyla püskürtmesini bildi.

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

  • TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR

    11 Nisan 2017 Köşe Yazıları

    THY bu elektronik krizi yasağınıda akıllı bir hamleyle atlattı.  Türkiye büyüdükçe THY de beraberinde büyüyor. Dünyanın en çok noktaya uçan havayolu şirketi oldu. Hal böyleyken tabi rakip şirketler de boş durmadı. Yöntem olarak her zamanki  gibi yine haince bel altından vurmayı seçtiler.         Gezi olaylarını hatırlayalım.  Sorununun başlangıcı neydi, neyi savunuyorlardı? Bir kaç ağaçla başlayan olaylar taaaaa İstanbul Yeni Havalimanı'na ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne varan istekler sıralamaya kadar gitti.           Herşeye rağmen...